top of page
shutterstock_71951959.png

Hakkımızda

NS Sanayi A.Ş.

NS Sanayi NS Çelik, NS Teknoloji, NS Savunma olarak 3 ayrı iş kolunda yoluna devam etmektedir.

NS Çelik: Ana iştigal konusu Demir Çelik, Vasıflı çeliklerdir. Vasıflı Çelik ürünleri olan Karbon çelikleri, Islah çelikleri, otomat çelikleri, yay çelikleri, sementasyon çelikleri, alaşımlı çelikler vb. ürünlerin satış ve depolamasını yapmaktayız. Hizmet ettiğimiz sektörler otomotiv yan sanayi, makine imalat sanayi, savunma sanayi, havacılık vb. sektörlerdir.

15 yıllık iş hayatı tecrübemde şunu çok iyi öğrendim bütün yumurtaları aynı sepete koyma, teknolojiye yatırım yap, değişmekten korkma, ben de profesyonel hayatımda edindiğim tecrübeleri çeşitli iş ortaklıkları ile bir araya gelip bunları insanların iş hayatlarını kolaylaştıracak birer ürün haline getirdik.

NS Teknoloji : 2019 yılında ikinci bir teknoloji girişimi olan NEXSYS Bilişim Hizmetleri  ile yolumuz kesişti, İTÜ arıkent de bir Sturtup olarak başlayan NEXSYS fintech çözümleri üretiyor. NEXSYS Bilişim hizmetleri ile de satış kanalı anlaşması yaparak fintech ürünü olan NexsysCashlink’i öncelikle demir çelik sektörü müşterilerimize sunuyoruz. NexsysCashlink günümüzde bir çok banka ile çalışmanın zorluğu olan Hesap takibi, hesap hareketleri takibi, çek, dbs, krediler takibini bankalara tek tek girmeden anlık olarak size bir internet sayfası üzerinden gösterebilen aynı zamanda bu platform üzerinden toplu talimatlı ödeme yapabildiğiniz. Bir bankacılık ürünüdür. İş hayatınızı kolaylaştıracak en önemli şey olan zamandan sizi tasarruf ettirecek bir uygulamadır. Yavaş yavaş sektörde yayılmaya başlayan NexsysCashlink’i ilk kullanan firmamız Mete Vasıflı Çelik olmuştur. Şu anda Bankacılık işlemlerinin izleme ve raporlama kısımlarını tamamen NexsysCashlink üzerinden çok hızlı ve güvenilir olarak yapmaktadırlar.

Team

Ekibimiz

serhat foto.jpg

Serhat Karakuş, Kurucu

serhat@nscelik.com 

onur_çelik.jpeg

Onur Çelik, Satış Sorumlusu

onur@nscelik.com 

2005 yılında İzmir’de başladığı demir çelik serüvenine 2008 yılından itibaren İstanbul’da Coşkun Group firmasında devam etmiş, en son Satış ve Pazarlama Müdürü olarak 2017 yılında profesyonel iş hayatını bırakarak, kendi hayallerinin peşinden gidip, girişimcilik ruhu ile NS Çelik firmasının temellerini atmıştır.

2016 yılında başladığı Türk Henkel lojistik departmanın da uzun soluklu olarak çalışmıştır.  Ardından Positive Mice firmasında Satış sorumlusu olarak çalışan Onur Çelik Aralık 2019 tarihinden itibaren firmamız bünyesinde Satış Sorumlusu olarak kariyerine devam etmektedir.

ADNAN KALKAN.JPG

Adnan Kalkan, Mali Müşavir

muhasebe@nscelik.com 

Ekran Resmi 2020-04-01 - 23.52.27.png

Çagla Çelik, Dış Ticaret Danışmanı

cagla@nscelik.com 

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi İşletme Mezunu. Coşkun Group firmasında 4 yıl muhasebe müdürlüğü yaptıktan sonra CBK Mali Müşavirlik firmasının kurucu ortağıdır. Firmamıza Mali müşavirlik danışmanlığı vermektedir.

Çağla Çelik firmamıza Dış ticaret danışmanlığı vermektedir. İthalat ve ihracat projelerimizi yönetmektedir. 

Sesini duymak istiyoruz,

Bizimle iletişime geç

İletişim

NS Demir Çelik Sanayi ve Ticaret Anonim Sirketi

Adres: Kurtköy Mah. Ankara Cad. No:289/21

            Yelken Plaza B Blok Kat : 2 

            Kurtköy / Pendik / İstanbul / Türkiye 

Telefon: +90 0216 706 00 43 

Fax:  +90 0216 706 41 27

E-postainfo@nscelik.com

Mersis No:  0632101039300001

whatsApp.png
bottom of page